پارسی شهر، بروزترین پایگاه اینترنتی برنامه ریزی شهری در ایران است. این پایگاه شامل بخش های مختلفی است که در جهت پیش برد اهداف علمی و اعطلای رشته برنامه ریزی شهر در ایران کوشش می کند. مقالات و اخبار و اطلاعیه های بروز مرتبط با رشته برنامه ریزی شهری را می توانید در این پایگاه مشاهده و مطالعه بفرمایید. یکی دیگر از جنبه هایی که پایگاه اینترنتی پارسی شهر به آن می پردازد، موضوعات درسی رشته های مزتبط با برنامه ریزی شهری است. دانشجویان نخبه و برتر رشته های برنامه ریزی شهری ( جغرافیا و برنامه ریزی شهری و مهندسی شهرسازی ) در این پایگاه تجربیات و عوامل موفقیت خود را در اختیار دانشجویان و علاقه مندان به این رشته قرار می دهند تا آنان مسیر هموارتری را برای رسیدن به موفقیت طی کنند.

درباره ما

ما در عصر ارتباطات هستیم. به لطف اینترنت تبادل اطلاعات و ارتباط با سایرین هر روز راحت تر از دیروز می شود. در این میان پای آموزش و بحث و جدل های علمی نیز به اینترنت باز شده به گونه ای که امروزه تحقیق و مطالعه و بدست آوردن اطلاعات علمی به اندازه فاصله ما با گوشی هوشمند موبایلمان است. در این میان نبود یک پایگاه جامع در رشته برنامه ریزی شهری کاملا احساس می شد. یک پایگاه که نیاز های علاقه مندان و محققان این رشته در خصوص اطلاعات و مفاهیم علمی بر طرف کند.

بعد از صحبت و بیان اهدافم با دوستان و کارشناسان که همگی در رشته برنامه ریزی شهری دستی دارند، قدم نهایی، یعنی ایجاد پایگاه برنامه ریزی شهری بر بستر نت را برداشتم و به کمک تیمی مستعد برای رسیدن به اهدافمان در حال تلاش هستیم. من علی گودرزی هستم؛ مهندس شهرساز و دانشجوی ارشد رشته جغرافیا و برنامه ریزی شهری در دانشگاه تهران. رتبه 5 کنکور کارشناسی ارشد سال 96.

تیم پارسی شهر

با ما در ارتباط باشید